TAKARÓFÓLIA, ZSÁK

Skladom
TAK50

Blue Dolphin Extra Tlustý Schopný Podstavec Fólie je vynikajúca fólia vysokej kvality, spoľahlivá a odolná, ktorá má široké použitie pri maľovaní a ochrane rôznych povrchov. Extra hrubá konštrukcia fólie zabezpečuje maximálnu ochranu proti kvapkám, striekanému farbeniu a nečistotám, minimalizuje tak čistenie po práci a poškodenie povrchov.

Hlavné vlastnosti:

  • Extra hrubý materiál: Extra hrubá konštrukcia fólie je odolnejšia a trvácnejšia ako bežné fólie, čo zaručuje dlhodobú ochranu počas maľovania a iných pracovných procesov.
  • Podstavec s možnosťou zavesenia: Špeciálna konštrukcia fólie umožňuje jej upevnenie pomocou podstavca, čo zjednodušuje a zefektívňuje ochranu vyšších oblastí.
  • Široké použitie: Ideálne na maľovanie, stierkovanie, rekonštrukčné práce a ďalšie stavebné projekty.
  • Odolné voči vode a ľahko čistiteľné: Fólia má vodotesné vlastnosti a je ľahko čistiteľná, čo zjednodušuje čistenie po práci a zvyšuje používateľský komfort.

Blue Dolphin Extra Tlustý Schopný Podstavec Fólie je ideálnou voľbou pre profesionálnych aj domácich používateľov, ktorá pomáha chrániť povrchy pred poškodením a nečistotami počas práce.

Ďalej
Kód produktu
TAK50
Veľkosť
4m x 5m
Značka
Blue Dolphin
4,35
db
Porovnanie
Rýchly náhľad
K obľúbeným