KORDONSZALAG

Skladom
kord250s

Páska na kordón je dôležitý bezpečnostný prostriedok, ktorý sa často používa na udalostiach, staveniskách, verejných priestranstvách a ďalších miestach na obmedzenie prístupu alebo upozornenie. Tento farebný materiál s pásikmi je ľahko rozpoznateľný a efektívne slúži svojmu účelu.

Charakteristiky:

Dobrí viditeľní farby: Páska na kordón je zvyčajne vyrobená z jasných farieb, ako sú červená, žltá alebo zelená, ktoré ľahko signalizujú obmedzenú oblasť alebo nebezpečenstvo.

Odolný materiál: Páska na kordón je zvyčajne vyrobená z pevného, odolného plastu, ktorý odoláva poveternostným podmienkam a mechanickému zaťaženiu.

Ľahká inštalácia: Páska na kordón sa ľahko inštaluje a odstraňuje pomocou rôznych držiakov kordónu a rýchlo sa aplikuje na akúkoľvek oblasť.

Jasne viditeľné nápisy: Nápisy alebo symboly na páse pomáhajú pri upozornení alebo poskytovaní pokynov.

Použitie:

Bezpečnosť a obmedzenia: Páska na kordón sa často používa okolo nebezpečných oblastí alebo pracovných miest na obmedzenie vstupu a zabezpečenie bezpečnosti.

Události a akcie: Páska na kordón efektívne pomáha obmedziť priestor na udalostiach, koncertoch, športových podujatiach a ďalších veľkých zhromaždeniach.

Staveniská a rekonštrukcie: Na staveniskách a pri rekonštrukciách signalizuje páska na kordón nebezpečné oblasti a pomáha zabezpečiť pracovné miesta.

Páska na kordón je široko používaným nástrojom pre bezpečnosť a upozornenie. Je k dispozícii v rôznych farbách a s nápisom, aby vyhovoval konkrétnym požiadavkám miesta a účelu použitia.

 

Ďalej
Kód produktu
kord250s
Veľkosť
75mmx250m
Farba
Žltá/čierna
12,33
db
Porovnanie
Rýchly náhľad
K obľúbeným