GORILLA SUPER GLUE Micro Precision SEKUNDOVÉ LEPIDLO 5 Gram
Skladom

GORILLA SUPER GLUE Micro Precision SEKUNDOVÉ LEPIDLO

PRE NAJŤAŽŠIE PRÁCE NA CELOM SVETE!

"Gorilla Super Glue Micro Precise je ľahko použiteľné a umožňuje presné aplikovanie, takže môžete použiť iba požadované množstvo lepidla presne tam, kde je potrebné."

Vysokoúčinné a flexibilné

- nevysychajúce (s kovovou škrabkou vo viečku)

- obsahuje gumové častice (zabezpečuje pružnosť, odolnosť proti rozbitiu, nedochádza k lámavému spojeniu), vďaka čomu je jedinečné medzi sekundovými lepidlami!

- na drevo, kovy, kameň, keramiku, plasty atď.

Je to prvé superlepidlo, ktoré pevne drží aj pri silnom náraze. Umožňujú to gumové častice v zložení Impacht-Tough. 30 až 60 sekúnd jednoducho stláčajte povrchy, ktoré sa majú spojiť.

ODOLNOSŤ PROTI NÁRAZU - drobné gumové častice zvyšujú odolnosť proti nárazu, vďaka čomu je predmet po zlepení rýchlo opäť použiteľný.

NEUPCHÁVA SA - revolučná konštrukcia odolná proti úniku využíva zabudovanú kovovú ihlu, ktorá zabraňuje upchatiu lepidla.

UŽÍVATEĽSKY PRÍVETIVÉ - vďaka zahustenému zloženiu lepšie tečie, takže sa ľahšie kontroluje. zaschne za 30-60 sekúnd bez stláčania.

OBLASŤ POUŽITIA: Lepidlo Gorilla Super Glue lepí drevo, kov, keramiku, mnohé druhy plastov, gumu a iné.

K dispozícii v ďalších veľkostiach:

3g

2x3g

15g

12g Brush&Nose (verzia so štetcom)

9,76
db
Porovnanie
K obľúbeným
Odporúčam
Tlačí
OTÁZKY K VÝROBKU
INŠTRUKCIA

Príprava: Povrchy, ktoré chcete spojiť, dôkladne vyčistite. Odstráňte prach, mastnotu a iné nečistoty.

Otvorenie: Otvorte tubu alebo iné obalové balenie lepidla. Uistite sa, že otvor je dostatočne veľký na precízne aplikovanie.

Aplikácia: Naneste tenkú vrstvu lepidla na jeden z povrchov, ktoré chcete spojiť. Dávajte pozor, aby ste aplikovali len malé množstvo lepidla, pretože super lepidlá sú veľmi silné.

Spojenie: Okamžite spojte oba povrchy a pridržte ich pevne po dobu niekoľkých sekúnd. Lepidlo by malo rýchlo zatvrdnúť.

Čas schnutia: Nechajte spojené časti úplne zatvrdnúť podľa odporúčaní výrobcu. Tento čas sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho produktu.

Dokončenie: Prebytočné lepidlo opatrne odstráňte. Ak sa lepidlo dostalo na nežiaduce miesto, použite lepidlo odstraňovač podľa návodu.

BLOG

Kde kúpiť? (Maďarsko)