Novinky
RICHARD Žiaruvzdorná farba v spreji 600°C čierna
Skladom

RICHARD Žiaruvzdorná farba v spreji 600°C čierna

Vysokoteplotná farba v spreji zostavená na ochranu a dekoráciu kovových povrchov vyžadujúcich odolnosť voči vysokým teplotám v interiéri aj exteriéri.

Vlastnosti:

- Odoláva vysokým teplotám

- Dobrá krycia schopnosť

- Rýchle schnutie

- Vynikajúca priľnavosť

- Vysoká tvrdosť a pružnosť

- Veľmi dobrý dekoratívny efekt

- Veľmi jednoduchá aplikácia a jednoduché pretieranie

Odporúčané použitie:

Zvlášť vhodná na farbenie železných povrchov, oceľových platní, potrubí horúcich tekutín, pecí, kotlov, grilov, trubiek s tekutinami, ktoré musia odolávať vysokým teplotám. Vhodná na použitie v interiéroch aj exteriéroch pre priemysel, kutilské remeselné práce.

Made in France

10,27
ks
Porovnanie
K obľúbeným
Odporúčam
Tlačí
OTÁZKY K VÝROBKU
INŠTRUKCIE

Natieraný povrch musí byť suchý, čistý, zbavený prachu a mastnoty. Ak existuje, odstráňte zvyšky starého náteru. Pretrepávajte fľaštičku aspoň 1 minútu, kým nebudete počuť guľôčky vo vnútri. Nastriekajte horizontálne a potom vertikálne z 20-30 cm na povrch, ktorý chcete natrieť. Odporúča sa naniesť dve tenké vrstvy namiesto jednej hrubej, aby sme dosiahli oveľa rovnomernejší a hladší povrch a zabránili stekaniu farby. Po dokončení lakovania fúkajte hore dnom, kým z fľaše nebude vychádzať iba plyn, aby ste mohli vyčistiť trysku. Používajte v dobre vetranom priestore. Pre lepšie výsledky a priľnavosť odporúčame použiť základný náter. Plocha pokrytia: 400 ml ~ 2,5 m2