RICHARD Vernish Akril Lakk Spray Matný 400 ml
Skladom

RICHARD Vernish Akril Lakk Spray Matný 400 ml

Tento výrobok je profesionálny, rýchlo schnúci, rozpúšťadlom na báze akrilový lesklý lakovací sprej, ktorý je bezfarebný.

Tento lakovací sprej poskytuje ochranu natretým povrchom, zabezpečuje ich odolnosť voči vode. Je ideálny na ochranu rôznych kovových, hliníkových alebo plastových povrchov, a to nielen v interiéri, ale aj exteriéri.

Charakteristiky:

  • Rýchle schnutie (praško suché ±5 minút, dotyk suchý ±15 minút).
  • Vynikajúca adhézia a krytie.
  • Odporný voči chemikáliám.
  • Vynikajúca odolnosť voči poškriabaniu a opotrebovaniu.
  • Ideálny na ochranu povrchov pri farbení vonkajších aj vnútorných kovových a plastových materiálov.
  • Poskytuje matný povrch,

MADE IN FRANCE

7,18
ks
Porovnanie
K obľúbeným
Odporúčam
Tlačí
OTÁZKY K VÝROBKU
INŠTRUKCIE

Natieraný povrch musí byť suchý, čistý, zbavený prachu a mastnoty. Ak existuje, odstráňte zvyšky starého náteru. Pretrepávajte fľaštičku aspoň 1 minútu, kým nebudete počuť guľôčky vo vnútri. Nastriekajte horizontálne a potom vertikálne z 20-30 cm na povrch, ktorý chcete natrieť. Odporúča sa naniesť dve tenké vrstvy namiesto jednej hrubej, aby sme dosiahli oveľa rovnomernejší a hladší povrch a zabránili stekaniu farby. Po dokončení lakovania fúkajte hore dnom, kým z fľaše nebude vychádzať iba plyn, aby ste mohli vyčistiť trysku. Používajte v dobre vetranom priestore. Pre lepšie výsledky a priľnavosť odporúčame použiť základný náter. Plocha pokrytia: 400 ml ~ 2,5 m2